2 czerwca uczniowie wzięli udział w Dniu Sportu Szkolnego.

Na ulicy Wschodniej klasy 4 rozpoczęły jako pierwsze. Uczniowie rywalizowali w grach w kapsle, klasy, boule oraz rzutach osobistych do kosza. Następnie do rywalizacji przystąpiły drużyny oddziałów 0-1, po nich uczniowie klas 2 i na koniec uczniowie klas 3. Drużyny klas 0-3 prowadziły rywalizację w konkurencjach zręcznościowo-szybkościowych z elementami występującymi w grach zespołowych takich jak piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka czy unihokej. Poszczególne konkurencje wymagały od uczestników nie tylko dużej szybkości i sprawności, ale również znakomitych umiejętności technicznych. W Dniu Sportu Szkolnego uczniowie doskonalili swoje umiejętności, rywalizując w atmosferze zawodów, ale przede wszystkim dobrze się przy tym bawiąc. Nad przebiegiem i prawidłową organizacją czuwali nauczyciele wychowania fizycznego oraz wychowawcy poszczególnych klas. Dla zawodników zatańczyła grupa Kids2 ze szkoły House of Dance.
   Nauczyciele odpowiedzialni za przygotowanie konkurencji sportowych: Paweł Surdy, Bożena Jasińska, Marek Artur Koniarczyk, Krystian Rogoziński.

Na ulicy Folwarcznej impreza rozpoczęła się od uroczystego otwarcia przez Dyrektora Szkoły Arkadiusza Boguckiego i uczestniczyli w niej uczniowie klas V-VIII. Można było wystartować w: piłce nożnej, ringo, przeciąganiu liny i konkursie rzutów osobistych.

Organizatorami byli nauczyciele wychowania fizycznego: Dorota Przygodzka-Czubak, Andrzej Garlej, Konrad Jankowski, Andrzej Koniarczyk.